Cardboard box with crayons Selena
Από
0,23 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,36 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2788-009999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cardboard box with crayons Selena"
Set of six crayons in a recyclable box.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 90 |
| OuterBoxDimension: | 33 x 20 x 32.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 20 x 32.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 360 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.218 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.68 |
| QuantityOnPallet: | 11880 |
| Ύψος: | 9mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609909000 |
| Βάρος: | 37g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 90mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, Lead, PCP, Organic Tin |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | Paper, Wax, cardboard 350 gsm |
Σύνδεση