Cardboard box with crayons Paulina
Από
0,61 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,75 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,75 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,93 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2790-009999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cardboard box with crayons Paulina"
Set of 12 crayons in a recyclable box.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 40 x 23 x 26.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 23 x 26.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6800 |
| Ύψος: | 5mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609909000 |
| Βάρος: | 71g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 100mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead, PCP, Organic Tin |
| Πλάτος: | 95mm |
| Υλικός: | Cardboard, Paper, Wax |
Σύνδεση