Cardboard box art set Kenji
Από
7,04 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,69 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,69 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,78 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2438-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cardboard box art set Kenji"
56-Piece art set in a cardboard, layered box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 39.5 x 36 x 32.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 39.5 x 36 x 32.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 12 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.06 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.97 |
| QuantityOnPallet: | 360 |
| Ύψος: | 100mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609109000 |
| Βάρος: | 466g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 200mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, PCP |
| Πλάτος: | 170mm |
| Υλικός: | Cardboard, Plastic, Paper, Beech wood, Wax |
Σύνδεση