Cane bamboo key ring with light
Από
1,25 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,71 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10456706
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cane bamboo key ring with light"
The Cane bamboo key ring with light is a compact and versatile accessory designed to provide you with convenient illumination whenever you need it. Just pull the polyester string to shine your light. The key ring can easily be attached keys, backpack, or any other personal belongings. The body is made of durable ABS material, ensuring long-lasting performance, and the outer case is crafted from bamboo, adding a touch of natural beauty to its design. Delivered with 3 LR41 batteries. Light capacity: 1.5V/30mAh.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 56 x 17 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 56 x 17 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000000000000000 |
| Βάρος: | 11g |
| Διάμετρος: | 15mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 65mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση