Camper 10 litre waterproof bag
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,59 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,59 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,17 € |
| Χρώμα: | Royal Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 48 x 48 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 48 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.3 |
| Ύψος: | 450mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 111g |
| Διάμετρος: | 205mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικό: | 190T of Polyester |
Σύνδεση