Camper 10 litre waterproof bag
Από
6,03 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,59 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,59 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,17 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10057100
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Camper 10 litre waterproof bag"
A waterproof bag great for the outdoors. The roll-top closure with plastic buckle ensures valuables are kept dry and safe. Can be easily attached to a bag or belt. When rolled down and buckled the content capacity is 10 litres.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 51 x 51 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 51 x 51 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Ύψος: | 450mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 111g |
| Διάμετρος: | 205mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | 190T of Polyester |
Σύνδεση