CYLON PEN DRIVE S/16 GB YELLOW
| Τιμή μονάδας | 4,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,10 € |
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Size: | 16 GB |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W1 Digital W2 Laser L1 Pad printing D(2) |
| Ύψος: | 24mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 57mm |
| Πλάτος: | 3mm |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση