CYLON PEN DRIVE S/16 GB SILVER
Από
4,11 €
| Τιμή μονάδας | 4,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-US4187G16251
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CYLON PEN DRIVE S/16 GB SILVER"
USB 2.0 aluminum memory with extra-flat design in the form of a key. It has a capacity of 16 GB.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Size: | 16 GB |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W1 Digital W2 Laser L1 Pad printing D(2) |
| Ύψος: | 24mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 57mm |
| Πλάτος: | 3mm |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση