CUTLERY SET TRIVOR BLACK
Από
9,63 €
| Τιμή μονάδας | 11,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 14,00 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-CU1675S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CUTLERY SET TRIVOR BLACK"
Set of cutlery and plates in stainless steel. Accessories: 2 spoons, 2 forks, 2 knives, saw knife and 2 plates. Presented in a case made of RPET for transport with zip closure.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O2 |
| Ύψος: | 240mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 240mm |
| Πλάτος: | 40mm |
| Υλικός: | Stainless steel and RPET |
Σύνδεση