GARDENING SET CROCUS NATURAL
Από
2,48 €
| Τιμή μονάδας | 2,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,62 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-TO1684S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "GARDENING SET CROCUS NATURAL"
Gardening set with 3 acceosrios made of stainless steel and bamboo handle. Includes large transplanter blade, small transplanter blade and rake. Includes cotton cover. Presentation in eco design box.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Pad printing F(1) Screen printing F(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 190mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 140mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | Stainless steel and bamboo |
Σύνδεση