CHARGING PENHOLDER COSTELO GREIGE
Από
6,00 €
| Τιμή μονάδας | 6,65 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,65 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,25 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-CR1920S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CHARGING PENHOLDER COSTELO GREIGE"
Multifunction metal pen holder with a grid design. Features a bamboo base with wireless charging for devices compatible with this type of charging. Delivers up to 15 W of power and includes a Type C connection cable.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Screen printing E(2) |
| Ύψος: | 103mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 180mm |
| Πλάτος: | 87mm |
| Υλικός: | Metal and bamboo. |
Σύνδεση