CORK 70X120 TOWEL S/70X120 RED
| Τιμή μονάδας | 3,87 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,87 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,80 € |
| Size: | 70x120cm |
|---|---|
| Χρώμα: | Red |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing H(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 1200mm |
| Πλάτος: | 700mm |
| Υλικό: | 90% polyester / 10% polyamide, 190 gsm. |
Σύνδεση