CORK 70X120 TOWEL S/70X120 NAVY BLUE
Από
3,57 €
| Τιμή μονάδας | 3,87 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,87 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-TW711910855
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CORK 70X120 TOWEL S/70X120 NAVY BLUE"
Multi-sport microfibre towel with practical elastic strap for easy folding. Quick dry. 90% polyester and 10% polyamide (190 gsm). Removable label.
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | 70x120cm |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing H(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 1200mm |
| Πλάτος: | 700mm |
| Υλικός: | 90% polyester / 10% polyamide, 190 gsm. |
Σύνδεση