COOLER BAG TOVAR NATURAL
| Τιμή μονάδας | 3,28 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,28 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,07 € |
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O2 |
| Ύψος: | 170mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 220mm |
| Πλάτος: | 170mm |
| Υλικός: | Cotton |
Σύνδεση