COOLER BAG MARLOX HEATHER BLACK
| Τιμή μονάδας | 5,05 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,05 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,26 € |
| Colour: | Heather Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer N(8) Transfer O2 |
| Ύψος: | 250mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 200mm |
| Υλικός: | Recycled RPET polyester. |
Σύνδεση