COMB LUNIC NATURAL
Από
0,10 €
| Τιμή μονάδας | 0,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,15 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-PI1680S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "COMB LUNIC NATURAL"
Wheat fibre comb for daily use.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing C(2) |
| Ύψος: | 28mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 170mm |
| Πλάτος: | 3mm |
| Υλικός: | Wheat fibre |
Σύνδεση