COLUMBA BACKPACK S/ONE SIZE BLACK
Από
12,38 €
| Τιμή μονάδας | 12,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,11 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO71209002
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "COLUMBA BACKPACK S/ONE SIZE BLACK"
Sports backpack with shoe pocket. Main compartment with double pull zip and inner pocket in lining fabric. Padded back and handles. (31 l.)
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | UNICA |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 280mm |
| Μάρκα: | Roly |
| Μήκος: | 420mm |
| Πλάτος: | 320mm |
| Υλικός: | 100% 900D polyester, 420 gsm. |
Σύνδεση