COLUMBA BACKPACK S/ONE SIZE RED
| Τιμή μονάδας | 12,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,11 € |
| Size: | UNICA |
|---|---|
| Χρώμα: | Red |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 280mm |
| Μάρκα: | Roly |
| Μήκος: | 420mm |
| Πλάτος: | 320mm |
| Υλικό: | 100% 900D polyester, 420 gsm. |
Σύνδεση