CUTLERY SET COLMER NATURAL
Από
0,95 €
| Τιμή μονάδας | 1,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,38 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-CU4117S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CUTLERY SET COLMER NATURAL"
Bamboo cutlery set in a natural cotton drawstring pouch. Fork, knife and spoon included.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing B(2) Screen printing F(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 10mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 65mm |
| Πλάτος: | 220mm |
| Υλικός: | Natural bamboo. |
Σύνδεση