CHARRAN DOCUMENT HOLDER FERN GREEN
| Τιμή μονάδας | 0,81 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,81 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,00 € |
| Colour: | Fern green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O2 |
| Ύψος: | 305mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 400mm |
| Πλάτος: | 55mm |
| Υλικός: | 600D Polyester. |
Σύνδεση