CHARGER STAND ALOK WHITE
| Τιμή μονάδας | 7,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,99 € |
The bamboo body and wheat fibre base not only give it a natural and elegant look, but also demonstrate your commitment to the environment by using sustainable materials.
With a charging power of 10W, this wireless charger is compatible with devices that support wireless technology. In addition, a Type C cable is included in the package for a quick and easy connection.
The wireless charger comes in an eco-design box, highlighting its focus on sustainability and care for the environment. With the bamboo wireless charger and wheat fibre base, charging your smartphone is more convenient and environmentally friendly. Enjoy fast and efficient charging while contributing to a more sustainable lifestyle.
| Μέγεθος: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | White |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Pad printing F(1) |
| Ύψος: | 150mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 90mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικό: | Bamboo and wheat fibre |
Σύνδεση