CHARGER MOUSE PAD DEMAR HEATHER GREY
Από
8,84 €
| Τιμή μονάδας | 10,03 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,03 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 12,44 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-AL3038S158
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CHARGER MOUSE PAD DEMAR HEATHER GREY"
Mouse pad in RPET with in-built 10W wireless charger. Mobile and pen stands included.
| Colour: | Heather Grey |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 8mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 310mm |
| Πλάτος: | 270mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση