CHARGER LAREDO WHITE
Από
7,64 €
| Τιμή μονάδας | 8,91 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,91 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,05 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-CR1884S101
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CHARGER LAREDO WHITE"
Foldable 3-in-1 wireless charger for smartphone, smartwatch and wireless earphones. 15W Type-C Input USB Adapter and Type-C Cable included. Presentation in design box.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing D(2) |
| Ύψος: | 19mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 72mm |
| Πλάτος: | 65mm |
Σύνδεση