CHARGER LAMP MARSAL NATURAL
Από
23,29 €
| Τιμή μονάδας | 26,05 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 26,05 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 32,30 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-CR2990S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CHARGER LAMP MARSAL NATURAL"
Foldable bamboo table lamp with in-built 10W wireless charger. 25 LED lights with 3 lightning and intensity modes. Light timer from 1 to 2 hours.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Pad printing F(1) |
| Ύψος: | 385mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 110mm |
| Πλάτος: | 245mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση