CHARGER CABLE DAWSON RED
Από
4,30 €
| Τιμή μονάδας | 4,88 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,88 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,05 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-IA1914S160
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CHARGER CABLE DAWSON RED"
Extendable and retractable charging cable made from recycled aluminium. Features two output ports, USB Type-C and Lightning, and a USB Type-C input port with a USB adapter. The cable can be retracted into its casing for easy storage, making it compact and versatile. Presentation in eco design box.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W2 Digital W3 Laser L1 Pad printing D(1) |
| Ύψος: | 15mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 260mm |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | Recycled aluminium, ABS, PVC |
Σύνδεση