WEATHER STATION CELSIUS NATURAL
Από
5,37 €
| Τιμή μονάδας | 5,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,34 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-EM3016S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "WEATHER STATION CELSIUS NATURAL"
Weather station with bamboo front shell. Watch function with temperature and humidity sensors. Touch control panel. Recording of maximum and minimum temperature and humidity. Operates on 2 AAA batteries (not included).
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W2 Laser L1 Pad printing E(2) |
| Ύψος: | 120mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 86mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση