CELEB FLAG FRANCE
| Τιμή μονάδας | 0,09 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,09 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,11 € |
| Colour: | FRANCE |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing D(1) |
| Ύψος: | 140mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 210mm |
| Υλικός: | 170T polyester (50 g/m²). |
Σύνδεση