CARNIVAL WHISTLE YELLOW
Από
0,10 €
| Τιμή μονάδας | 0,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,15 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-PF3101S103
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CARNIVAL WHISTLE YELLOW"
Classic whistle with hanging strap.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing C(1) |
| Ύψος: | 24mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 19mm |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | Plastic |
Σύνδεση