LUNCH BOX CARMEL WHITE
Από
3,39 €
| Τιμή μονάδας | 4,03 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,03 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,00 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-FI1560S101
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "LUNCH BOX CARMEL WHITE"
PP lunch box with transparent lid. 1.3 litres capacity in main compartment. Includes 2 extra compartments.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W5 Screen printing E(1) |
| Ύψος: | 70mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 210mm |
| Πλάτος: | 150mm |
Σύνδεση