CARD USB DATIS WHITE
Από
3,83 €
| Τιμή μονάδας | 3,83 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,83 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,75 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-US1858G1601
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CARD USB DATIS WHITE"
USB memory card. Ultra-thin design with fold-out mechanism. Presentation in white box.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | 16 GB |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W4 Pad printing D(2) |
| Ύψος: | 3mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 52mm |
| Πλάτος: | 83mm |
| Υλικός: | Plastic |
Σύνδεση