CAR CHARGER BRAVEK BLACK
Από
9,00 €
| Τιμή μονάδας | 9,83 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,83 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 12,19 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-CR2049S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CAR CHARGER BRAVEK BLACK"
In car wireless charger for smartphone with output power up to 15 W. Features a built-in retractable Type C cable with a USB adapter. Includes a magnetic ring for the device and an air vent mounting accessory. Presentation in design box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing F(1) |
| Ύψος: | 80mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 60mm |
| Πλάτος: | 95mm |
| Υλικός: | ABS, PC |
Σύνδεση