CANDLE TRINI OASIS GREEN
Από
1,31 €
| Τιμή μονάδας | 1,48 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,48 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,84 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-VL1528S1114
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CANDLE TRINI OASIS GREEN"
Scented candle in a square metal recipient. Vegetable wax with lavender aroma. Presentation in eco design box.
| Colour: | Oasis Green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W1 Digital W3 Laser L2 Screen printing F(1) |
| Ύψος: | 44mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 55mm |
| Πλάτος: | 55mm |
Σύνδεση