CANARY BAG S/ONE SIZE ROYAL BLUE
| Τιμή μονάδας | 12,52 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,52 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,52 € |
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | UNICA |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 420mm |
| Βάρος: | 1g |
| Μάρκα: | Roly |
| Πλάτος: | 480mm |
| Υλικός: | 100% 600D polyester, 330 gsm. |
Σύνδεση