CALENDAR MEDUS NATURAL
Από
3,95 €
| Τιμή μονάδας | 4,42 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,42 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,48 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-CN1002S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CALENDAR MEDUS NATURAL"
Perpetual table calendar made of bamboo, formed of one stand and four engraved blocks.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Pad printing D(1) Pad printing D(2) Screen printing D(1) |
| Ύψος: | 49mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 136mm |
| Πλάτος: | 46mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση