BBQ SET CADAK NATURAL
Από
6,08 €
| Τιμή μονάδας | 6,87 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,87 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,52 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MJ1657S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BBQ SET CADAK NATURAL"
Barbecue set. 3 stainless steel accessories with wooden handle: Carver, tongs and spatula. Includes cotton cover.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Pad printing F(1) Screen printing F(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 490mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 140mm |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | Stainless Steel |
Σύνδεση