CABLE POMBAS NATURAL
Από
2,45 €
| Τιμή μονάδας | 2,83 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,83 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,51 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-IA1265S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CABLE POMBAS NATURAL"
4-in-1 cable. Main structure in bamboo, cotton cable and detailsin wheat fibre. USB and Type C inputs. USB, Type C and Lightning outputs. Carabiner included. Presentation in an individual eco design bag.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing D(2) |
| Ύψος: | 10mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 220mm |
| Πλάτος: | 30mm |
| Υλικός: | Bamboo, cotton and wheat fibre. |
Σύνδεση