CABLE DIONE WHITE
| Τιμή μονάδας | 3,21 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,21 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,98 € |
This cable has multiple connections, including a USB and Type-C input, as well as Micro USB, Type-C and Lightning outputs. With this variety of connectors, you can charge devices with different charging ports, such as smartphones, tablets, headphones and other electronic devices.
With the 5-in-1 charger cable, you can simplify your charging needs by having multiple connections on a single cable. Furthermore, its design with natural materials such as bamboo and wheat Straw plastic demonstrates your commitment to a greener lifestyle.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing E(2) |
| Ύψος: | 12mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 126mm |
| Πλάτος: | 33mm |
| Υλικός: | Bamboo and wheat fibre |
Σύνδεση