Bungalow foldable tote bag 7L
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,17 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,17 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,45 € |
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 44 x 47 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 47 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Ύψος: | 406mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 44g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 380mm |
| Υλικός: | 210D of Polyester |
Σύνδεση