Brite-Mat® rectangular mouse mat
Από
1,41 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,27 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 327,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 405,48 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21052200
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Brite-Mat® rectangular mouse mat"
One of the bestselling hard top mouse mats on the market. It offers unrivalled quality due to our patented in-mould labelling technique. It’s moulded from 100% in-house recycled plastics. 100% perfect mouse control for standard balled and optical mice.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 40 x 22 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 22 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 125 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Ύψος: | 1mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926100000000000000000 |
| Βάρος: | 92g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 240mm |
| Πλάτος: | 190mm |
| Υλικός: | Laminated paper, Recycled Plastic |
Σύνδεση