Brite-Mat® mouse mat and coaster set combo 3
Από
2,22 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,13 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 513,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 636,12 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21059300
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Brite-Mat® mouse mat and coaster set combo 3"
Supplied with a Brite-Mat mouse mat and a set of matching coasters. The set comprises of a rectangular mousemat (0.3 x 19 x 24 cm) and two square coasters (0.3 x 9.5 x 9.5 cm).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 46 x 31 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 31 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.78 |
| Ύψος: | 1mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 126g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 210mm |
| Πλάτος: | 190mm |
| Υλικός: | Recycled Plastic, Laminated paper, Black masterbatch |
Σύνδεση