Brite-Mat® mouse mat and coaster set combo 1
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,75 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 675,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 837,00 € |
| Χρώμα: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 46 x 31 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 31 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.78 |
| Ύψος: | 1mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926100000000000000000 |
| Βάρος: | 126g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 240mm |
| Πλάτος: | 190mm |
| Υλικό: | Laminated paper, Recycled paper |
Σύνδεση