Brisky performance wristband with zippered pocket
Από
1,61 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,74 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,74 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,16 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-19548858
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Brisky performance wristband with zippered pocket"
Comfortable wristband with zippered pocket to keep money safe during sports, shopping or travelling.
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 36 x 50 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 50 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 611780100000000000Q300 |
| Βάρος: | 16g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 80mm |
| Πλάτος: | 80mm |
| Υλικός: | Cotton |
Σύνδεση