BrandCharger Wally mag card wallet
Από
7,91 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 9,76 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,76 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 12,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1355996-411999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BrandCharger Wally mag card wallet"
The BrandCharger Wally Mag RFID Card Wallet combines sleek design, security, and modern functionality. Built with RFID and NFC protection, it keeps up to 6 cards safe from unauthorized scanning. The quick push-action release mechanism allows fast and easy access, while the MagSafe function ensures effortless attachment to compatible devices. Compact and practical, the Wally Mag is the perfect everyday wallet for convenience and peace of mind.
| Colour: | gun metal |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 39 x 30 x 12 cm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 30 x 12 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.3 |
| QuantityOnPallet: | 13500 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202310090 |
| Βάρος: | 63g |
| Μάρκα: | Brandcharger |
| Μήκος: | 98mm |
| Πλάτος: | 69mm |
| Υλικός: | ABS, Alloy, Aluminium, Nylon, PVC, Iron |
Σύνδεση