BrandCharger Wally Porto card wallet
Από
13,95 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 17,22 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 17,22 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 21,35 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1163672-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BrandCharger Wally Porto card wallet"
Wally is a minimalist card wallet designed to securely store up to 9 cards. It features integrated RFID protection technology, safeguarding your personal information. Made with an aluminum foundation, Wally prevents bending and breaking, while remaining compact enough to fit in any pocket. As digital payment methods like Paywave, Apple Pay, and Samsung Pay become more common, Wally is the only wallet you'll need. Its card-ejecting trigger ensures quick access, and it comes neatly packed in a craft carton box, making it both practical and stylish.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 43.5 x 32 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 43.5 x 32 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 9mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202310090 |
| Βάρος: | 50g |
| Μάρκα: | Brandcharger |
| Μήκος: | 106mm |
| Πλάτος: | 65mm |
| Υλικός: | Aluminium, PU |
Σύνδεση