BrandCharger Volt charging cable
Από
4,24 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,23 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,23 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,49 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1163689-411999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BrandCharger Volt charging cable"
Volt is a premium USB-C charging and data cable made from recycled PET bottles, featuring durable aluminum tips and a 7mm deluxe braided cover. Supporting high-speed 60W charging and USB 2.0 data transfer, Volt is perfect for environmentally conscious users seeking high-performance connectivity for laptops, tablets, and smartphones. With Power Delivery (PD) compatibility, it provides faster charging than standard cables, combining style, durability, and efficiency.
| Colour: | gun metal |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 39 x 28.5 x 39 cm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 28.5 x 39 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 1000mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8544429090 |
| Βάρος: | 55g |
| Μάρκα: | Brandcharger |
| Υλικός: | Aluminium, Nylon, rPET |
Σύνδεση