BrandCharger Specter Hybrid 16-inch laptop bag
Από
54,31 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 67,05 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 67,05 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 83,14 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1163622-003999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BrandCharger Specter Hybrid 16-inch laptop bag"
Specter is a minimalist, professional laptop bag crafted from high-quality materials. The exterior features tech grey water and stain-repellent giving it a lightweight, modern look while protecting your essentials. Inside, you'll find a padded compartment that fits up to a 16-inch laptop, including an outside pocket and hidden compartment for quick access. Made from water and dirt-repellent recycled PET touring fabric, Specter offers both style and durability for everyday use. The bag can be carried in two unique ways; Backpack mode after work or Laptop mode at the office. The back panel holds the hidden straps which converts the bag into a backpack for a versatile style and all-day comfort.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 60 x 45 x 34 cm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 45 x 34 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 90 |
| Ύψος: | 105mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202129190 |
| Βάρος: | 700g |
| Μάρκα: | Brandcharger |
| Μήκος: | 440mm |
| Πλάτος: | 300mm |
| Υλικός: | Polyester |
0 από 0 κριτικών
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.