BrandCharger Solo crossbody bag
Από
11,83 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,61 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,61 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,12 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1163668-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BrandCharger Solo crossbody bag"
The Solo crossbody bag, made from recycled PET bottles, is a perfect corporate gift for daily use. Compact and lightweight, it's designed to hold all your essentials, eliminating the need for overstuffed pockets. Its magnetic zip-pull mechanism makes opening and closing the bag effortless. With compartments for your phone, wallet, and keys, the Solo bag keeps everything organized. The adjustable carrying cord offers versatility, and its water and dirt-repellent fabric ensures durability for everyday adventures.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 46 x 30 x 35 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 30 x 35 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202229090 |
| Βάρος: | 90g |
| Μάρκα: | Brandcharger |
| Μήκος: | 190mm |
| Πλάτος: | 125mm |
| Υλικός: | Polyester |
Σύνδεση