BrandCharger Lany Wristband Charge charging cable
Από
8,58 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,59 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,59 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,13 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1163688-411999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BrandCharger Lany Wristband Charge charging cable"
The Lany Wristband Charge charging cable is a practical corporate gift, turning any phone case into a hands-free wrist strap. Made from recycled PET bottles, it’s lightweight, durable, adjustable, and tested to hold up to 8 kg. It’s compatible with most phone cases and charging-friendly. Featuring an rPET-Nylon braided cable with Type-C input and USB Type-C output, it supports up to 60W power for fast charging and data transfer. The compact 22 cm cable adds versatility to this essential accessory.
| Colour: | gun metal |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 34 x 24 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 24 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8544429090 |
| Βάρος: | 50g |
| Μάρκα: | Brandcharger |
| Μήκος: | 345mm |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | Aluminium, Nylon, rPET |
Σύνδεση