BrandCharger Cabledock cable holder
Από
2,89 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,57 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,57 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,43 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1163679-003999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BrandCharger Cabledock cable holder"
If cluttered cords around your desk, TV, computer, or phone are a hassle, Cabledock offers a simple solution. With 5 slots for cables up to 6mm, it's compatible with all charging and peripheral cords. Foldable and adhesive-backed for easy placement.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 22 x 22 x 15.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 22 x 22 x 15.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 2.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 1.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6307909899 |
| Βάρος: | 12g |
| Μάρκα: | Brandcharger |
| Μήκος: | 120mm |
| Πλάτος: | 33mm |
| Υλικός: | Cardboard, Polyester, rPET |
Σύνδεση