Brama wooden bottle opener
Από
1,43 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,56 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,56 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,93 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11320306
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Brama wooden bottle opener"
Bottle opener made of stainless steel with wooden surface.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 32 x 32 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 32 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Packaging Information: | Individual polybag (50 / Inner carton) |
| Ύψος: | 17mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205510000000000000000 |
| Βάρος: | 48g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 139mm |
| Πλάτος: | 39mm |
| Υλικός: | Wood, Stainless Steel |
Σύνδεση